Ankara Sincan Lokman Hekim Hastanesi Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Ankara Sincan Lokman Hekim Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları biriminde görev yapmakta olan Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR (Sincan Lokman Hekim Hastanesi) Adres: Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:40 Sincan/ANKARA

Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR (Sincan Lokman Hekim Hastanesi) Telefon : 444 99 11

Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR (Sincan Lokman Hekim Hastanesi) Faks : 0312276 08 18

Sincan Lokman Hekim Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Op. Dr. Sezgin BEKDEMİR muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Sincan Lokman Hekim Hastanesi tahlil sonuçlarınızı internetten öğrenmek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Sincan Lokman Hekim Hastanesi devlet hastanesinde görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir