Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Uzm. Dr. Nihal EKER Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’da Enfeksiyon Hastalıkları olarak görev yapmakta olan Uzm. Dr. Nihal EKER ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek merkezi hastane randevu sistemini kullanarak (mhrs) online muayene randevusu alabilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihal EKER (Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi) Adres: Osmangazi Mah. Atlılar Sok. No:45 06280 Keçiören Ankara
Uzm. Dr. Nihal EKER (Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi)  Telefon : (0312) 580 83 95
Uzm. Dr. Nihal EKER (Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi)  Faks : (0312) 580 84 04
Uzm. Dr. Nihal EKER (Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi)  E-Mail: bilgi@ankarameslekhastanesi.gov.tr

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Nihal EKER muayene için mhrs kullanarak ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi’da görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir