Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Doktor Özgül Çatakoğlu

Sponsorlu Bağlantılar

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Nöroloji biriminde görev yapmakta olan doktor Özgül Çatakoğlu ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Doktor Özgül Çatakoğlu (Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi) Adres: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Gazi Mah. Silahtar Cad. No:2 Yenimahalle / Ankara
Doktor Özgül Çatakoğlu (Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi)  Telefon : 0312 212 66 66
Doktor Özgül Çatakoğlu (Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi)  Faks : 0312 212 66 75
Doktor Özgül Çatakoğlu (Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi)  E-Mail: ankaradhs7@saglik.gov.tr

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Doktor Özgül Çatakoğlu muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi doktorlarından dilediğinize telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi devlet hastanesinde  görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla hastanenin güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bu yazı için arama terimleri:

Yazı İçin Yorum Bırak: Ankara Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesi Doktor Özgül Çatakoğlu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir