Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Doktor İsmail Mutlu İletişim – Randevu

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapmakta olan doktor İsmail Mutlu ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor İsmail Mutlu (Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi) Adres: Barbaros Hayrettin Mahallesi 02040 Adıyaman
Doktor İsmail Mutlu (Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi) Telefon : 0 416 216 10 15
Doktor İsmail Mutlu (Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi) Faks : 0 416 216 10 15
Doktor İsmail Mutlu (Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi) E-Mail: adiyamaneah1@saglik.gov.tr

Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Adıyaman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde görev yapıp yapmadığını öğrenmek ve hastanenin kendi sitesi üzerinden randevu verilmesi halinde randevu almak için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Doktor İsmail Mutlu hakkında uzmanlık alanı gibi  daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir