Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Eda SÖKER İletişim – Randevu

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

Serinevler Mah. Ege Bağtur Bulvarı Üzeri Yüreğir / Adanande görev yapmakta olan doktor Eda SÖKER ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere MHRS üzerinden randevu alınamamaktadır)

Doktor Eda SÖKER (Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Adres: Serinevler Mah. Ege Bağtur Bulvarı Üzeri Yüreğir / Adana
Doktor Eda SÖKER (Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Telefon : 03223550101.
Doktor Eda SÖKER (Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Faks : 03223550101.
Doktor Eda SÖKER (Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) E-Mail: adanaeah1@saglik.gov.tr

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.
Muayene işlemleri için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde muaeyene olmak için telefon ile randevu almak üzere T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak randevunuzu anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görev yapıp yapmadığını ve uzmanlık alanını öğrenmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Doktor Eda SÖKER hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bağlantıyı takip ediniz. Karşınıza gelecek olan sorgulama ekranında isim ve soyisim bilgilerini girerek detaylı sorgulama yapabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir