Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktor Mustafa Akçalı Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Çocuk Hastalıkları biriminde görev yapmakta olan Doktor Mustafa Akçalı ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Doktor Mustafa Akçalı (Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi) Adres: Erdal Acet Cad. Döşeme Mah. Marsa Yağ Fabrikası Karşısı No:10 Seyhan/Adana

Doktor Mustafa Akçalı (Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi) Telefon : 0 (322) 431 6001 – 0 (505) 808 0970

Doktor Mustafa Akçalı (Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi) Faks : 0 (322) 435 1532

Doktor Mustafa Akçalı (Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi) E-Mail: bilgi@adanadcb.gov.tr

Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Doktor Mustafa Akçalı muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi doktorlarından sizin seçeceğiniz bir tanesine, telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Bilgilerini incelediğiniz yukarıda ismi belirtilen doktorun Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi devlet hastanesinde görev yapıp yapmadığını kontrol etmek amacıyla güncel doktor bilgilerini görüntülemek için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir