Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Üniversite Hastaneleri

Maltepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi Prof.Dr. Şevki Şahin İletişim Bilgileri

YAZI KONUSU: Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Profesör Doktor Şevki Şahin – Görev Yaptığı Güncel Hastane Bilgileri

Bu yazının kaleme alındığı tarih itibariyle Maltepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesinde görev yapmakta olan Prof.Dr.Şevki Şahin ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz. (İstisnai bazı bölümlere ve doktorlara MHRS üzerinden randevu verilememektedir)

Prof.Dr. Şevki Şahin (Maltepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi) Adres: Maltepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi, Nöroloji Anabilim Dalı, Feyzullah Cd. No:39 PK: 34843, Maltepe/İstanbul
Prof.Dr. Şevki Şahin (Maltepe Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi) Telefon : 444 0… Tümünü oku

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Dt.Pınar DURKAYA Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan Dt.Pınar DURKAYA ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu (bazı bölümlere internet üzerinden randevu alınamamaktadır lütfen kontrol ediniz) alabilirsiniz.

Dt.Pınar DURKAYA (İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi) Adres: Meydan Mah. Hastane Cad. No:12 İskilip Çorum
Dt.Pınar DURKAYA (İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi)  Telefon : 3645116012-3645116623-3645116209-3645118317
Dt.Pınar DURKAYA (İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi)  Faks… Tümünü oku

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi Uzm.Dr.Muharrem EFE Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor iletişim rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalışmaktayız.

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan Uzm.Dr.Muharrem EFE ile görüşmek için gerekli iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ayrıca muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu (bazı bölümlere internet üzerinden randevu alınamamaktadır lütfen kontrol ediniz) alabilirsiniz.

Uzm.Dr.Muharrem EFE (İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi) Adres: Meydan Mah. Hastane Cad. No:12 İskilip Çorum
Uzm.Dr.Muharrem EFE (İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi)  Telefon : 3645116012-3645116623-3645116209-3645118317
Uzm.Dr.Muharrem EFE (İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesi)  Faks… Tümünü oku