Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Devlet Hastaneleri

Ordu Devlet Hastanesi, Doktor İsmail Küçüker İletişim Bilgileri

Doktor İsmail Küçüker hangi hastanede görev yapıyor, İsmail Küçüker  iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım, doktor İsmail Küçüker görev yaptığı hastane bilgileri gibi aradığınız pek çok cevabı yazımız içerisinde bulacaksınız. Paylaştığımız bağlantılar sayesinde randevu alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Yazımızı yazdığımız dönemde Ordu Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan doktor İsmail Küçüker ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Yazı içerisinde İsmail Küçüker  cep telefonu bilgileri bulunmamaktadır. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip edip anında muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu verilemediğini de belirtelim)

Doktor İsmail Küçüker (Ordu… Tümünü oku

Ordu Devlet Hastanesi, Doktor Cemal Tayar İletişim Bilgileri

Doktor Cemal Tayar hangi hastanede görev yapıyor, Cemal Tayar  iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım, doktor Cemal Tayar görev yaptığı hastane bilgileri gibi aradığınız pek çok cevabı yazımız içerisinde bulacaksınız. Paylaştığımız bağlantılar sayesinde randevu alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Yazımızı yazdığımız dönemde Ordu Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Cemal Tayar ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Yazı içerisinde Cemal Tayar  cep telefonu bilgileri bulunmamaktadır. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip edip anında muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu verilemediğini de belirtelim)

Doktor Cemal Tayar (Ordu… Tümünü oku

Ordu Devlet Hastanesi, Doktor Demet Sade İletişim Bilgileri

Doktor Demet Sade hangi hastanede görev yapıyor, Demet Sade  iletişim bilgilerine nasıl ulaşırım, doktor Demet Sade görev yaptığı hastane bilgileri gibi aradığınız pek çok cevabı yazımız içerisinde bulacaksınız. Paylaştığımız bağlantılar sayesinde randevu alma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. 

Yazımızı yazdığımız dönemde Ordu Devlet Hastanesinde görev yapmakta olan doktor Demet Sade ile irtibat kurmak ve kendisine muayene olmak için aranan iletişim verilerini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Yazı içerisinde Demet Sade  cep telefonu bilgileri bulunmamaktadır. Doktorunuza randevu alarak muayene olmak için sayfamızdaki bağlantıyı takip edip anında muayene randevusu alabilirsiniz. (Bazı bölümlere ve doktorlara Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu verilemediğini de belirtelim)

Doktor Demet Sade (Ordu… Tümünü oku