Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
reklam

Bursa İnegöl Diş Hastanesi Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK Randevu İşlemleri

Sponsorlu Bağlantılar

vestel,mondial,renault yeniden atılacak.

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bursa İnegöl Diş Hastanesi, Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ve muayene için sayfamızdaki bağlantıyı izleyerek online randevu alabilirsiniz. (bazı bölümler için internet üzerinden randevu verilmemektedir)
Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK (İnegöl Diş Hastanesi) Adres: Turgutalp mah. Cerrah Yolu Sokak İnegöl Meslek Yüksek Okulu Yanı İnegöl / Bursa

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK (İnegöl Diş Hastanesi) Telefon : 0 224 715 20 08

Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK (İnegöl Diş Hastanesi) Faks: 0 224 713 48 49
Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK (İnegöl Diş Hastanesi) E-Mail (Elektronik Posta) adresi : bilgi@inegoladsm.gov.tr
İnegöl Diş Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

İnegöl Diş Hastanesi Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İnegöl Diş Hastanesi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

2 yorum var: Bursa İnegöl Diş Hastanesi Diş Hekimi İlkin SARIDİLEK Randevu İşlemleri

  • ne mutlu bana iyiki varsınız inegölde hemşerim işler,nizde üstün başarılar dilerim bende devrekliyim inegölde ikamet etmekteyim sizleri biraz tanırgibiyim diş doktoru fikriye sunu tanıyormusunuz devrekte birde ilkin fotoğrafcının nesi oluyorsunuz selamlar saygılar.

  • bir aydan beri hastanenize geliyorum diş için doktorum haldun bey sizi nezamandan beri arıyordum ama birtürlü ulaşamadım internette hastanedeki diş hekimlerinin öz geçmişlerine bakarken isminizi ve zonguldaklı olduğunuzu gördüm çok memnun oldum.yanlış anlamayın beni bir kardeşiniz gibi görün benim hanım fikriye sunun evinde bir sene temizliye gitti ve çok memnun kaldı şu anda onlar istanbulda cengiz bey ve fikriye sun emekli oldular bizlerde inegöle yerleştik telefonum 05372686739 selamlar.başınızı ağrıttıysam özür dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir