Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Bursa İnegöl Diş Hastanesi Diş Hekimi Filiz ERTEKİN Randevu İşlemleri

vestel,mondial,renault yeniden atılacak.

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa İnegöl Diş Hastanesi, Diş Hekimi Filiz ERTEKİN iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir ve muayene için sayfamızdaki bağlantıyı izleyerek online randevu alabilirsiniz. (bazı bölümler için internet üzerinden randevu verilmemektedir)
Diş Hekimi Filiz ERTEKİN (İnegöl Diş Hastanesi) Adres: Turgutalp mah. Cerrah Yolu Sokak İnegöl Meslek Yüksek Okulu Yanı İnegöl / Bursa

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Diş Hekimi Filiz ERTEKİN (İnegöl Diş Hastanesi) Telefon : 0 224 715 20 08

Diş Hekimi Filiz ERTEKİN (İnegöl Diş Hastanesi) Faks: 0 224 713 48 49
Diş Hekimi Filiz ERTEKİN (İnegöl Diş Hastanesi) E-Mail (Elektronik Posta) adresi : bilgi@inegoladsm.gov.tr
İnegöl Diş Hastanesi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

İnegöl Diş Hastanesi Diş Hekimi Filiz ERTEKİN muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

İnegöl Diş Hastanesi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir