Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi Diş Tabibi Emine BULUT Randevu İşlemleri

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi Diş Tabibi Emine BULUT iletişim bilgilerini sayfamızdan öğrenebilir muayene için sayfamızdaki bağlantıyı takip ederek online muayene randevusu alabilirsiniz.

Diş Tabibi Emine BULUT (Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi) Adres: Şükraniye Mh. Hastane Sk. No.11 PK: 16110

Diş Tabibi Emine BULUT (Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi) Telefon : 0 (224) 360 5252

Diş Tabibi Emine BULUT (Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi) Faks : 0 (224) 360 8189

Diş Tabibi Emine BULUT (Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi) E-Mail (Elektronik Posta) adresi: iletisim@duacinariadsm.gov.tr

Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi personeli hakkında şikayet, eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Diş Tabibi Emine BULUT muayene için ONLINE (internet üzerinden) randevu almak istiyorsanız lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlıkı Merkezi protez takip sistemini kullanarak sorgulama yapmak için için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

Hastanenin doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir