Türkiye'nin Doktor Bilgileri Sorgulama Portalı
Sponsorlu Bağlantılar
Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ağız Ve Diş Sağlığı DişHekimi DT. AZİZE MUTLU

Sağlık geçmişten bugüne insanlığın en kıymetli varlığı olmuştur. Bu varlığı korumak için de farklı yollar denenmiş ve zaman içerisinde Tıp Bilimi ile Doktorluk mesleği doğmuştur. Biz de Türkiye’nin en geniş doktor rehberini oluşturarak sizlere ulaştırmaya çalıştık.

DT. AZİZE MUTLU , Ağız Ve Diş Sağlığı, Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi :

Ağız Ve Diş Sağlığı DT. AZİZE MUTLU Telefon : 0 312 595 98 00

Yukarıdaki bağlantıyı takip ederek randevu işlemlerinizle alakalı daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz doktor için randevu kaydınızı yapabilirsiniz. (Bazı bölümlerde randevu sisteminden randevu alınamamaktadır)

Ağız Ve Diş Sağlığı DişHekimi DT. AZİZE MUTLU (Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi) : Ulucanlar Caddesi Ankara Hastanesi Yanı

Ağız Ve Diş Sağlığı DişHekimi DT. AZİZE MUTLU ’ye ulaşmak için E-Mail : iletisim@ankaradis.gov.tr

Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi personeli hakkında şikayet,eleştiri ve teşekkürlerinizi buraya tıklayarak iletebilirsiniz.

Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi ONLINE İNTERNET ÜZERİNDEN MUAYENE RANDEVUSU ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Ankara 75. Yıl Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi doktorlarına telefon ile randevu almak için T.C. Sağlık Bakanlığı Hastane Randevu Merkezini sabit telefonunuzdan veya cep telefonunuzdan 182 nolu numaradan arayarak başka hiçbir şeye gerek olmadan anında alabilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir